portfolio website templates

FOTOKOOL

Kooli andmed Eesti Hariduse Infosüsteemis ..
Õppeasutuse EHISe ID: 44736
Õppeasutuse registrikood: 14702510
Õppeasutuse nimetus: Andrus Noorhani Fotokool
Õppeasutuse nimetus inglise keeles: Andrus Noorhani Photo School
Õppeasutuse liik: täienduskoolitusasutus
Omaniku liik: äriühing
Kooli info on nähtav EHIS avalikus vaate otsingus ehis.ee ...

Kooli omanik on ANFK OÜ, reg. 14702510

Meie e-maili aadress: kool@anfotokool.ee,
Andrus Noorhan telefon 53435558
Klassiruum on aadressil Tallinn, Kopli 25a, ruum 303

Meie kooli eesmärk on anda võimalikult praktilist õpet, kuid seda koos vajaliku teoreetilise selgitusega. Ei saa asju õppida kui papakoi, ei saa jälgida reegleid, teadmata nende tausta. Seepärast sarnaneb meie õpetamise viis mõneti tavakooli matemaatika tunniga. Õppija peab kõigest aru saama, teisiti me teemas edasi minna ei saa. Kui on küsimusi, tuleb küsida. Kui vaja, tuleb õpetajal korrata ja selgitada. Asjad peavad selgeks saama.
Et seda eesmärki saavutada, on grupid väikesed, max 12 osalejaga. Tavapärased on ka 6-10 õppijaga grupid. Sellises grupis saab iga õppija tähelepanu. Igaüks saab esitada oma küsimuse ja ka vastuse küsimusele. Igas tunnis vaadatakse läbi iseseisvad ülesanded ja antakse tagasiside.

Meie kooli tekkimise ajend on Andruse kogemus aastatest 2005-2012 fototehnika valdkonna konsultandina Overall Eesti AS's. Päevast päeva klientidega suheldes sai selgeks, et Eestis pole veel piisavalt fotokoolitusi, et fotohuvilised vajavad abi lihtsates küsimustes, et algaja ei saa vastuseid raamatutest või internetist, et lihtsad ja inimlikud selgitused on vajalikud .. ja vahel tuleb ka näpuga näidata ... vajuta siia!

Fotokursuste korraldus algas Overallis 2009. Aastal 2012 tekkis iseseisev fotokool, mis tasapisi tuntust kogudes võitis aina rohkem õppijate usalduse. 2013. aasta juunist tegutsetakse järjepidevalt praeguse nime alla ja samas ruumis. Õppekavad on pidevas muutuses, ikka selleks, et saada paremaks, et käia ajaga kaasas ja pisikese sammu ka ette jõuda. Algusest kuni tänaseni on peamiseks õpetajaks Andrus Noorhani, aga tema kõrval on õpetanud ka teisi fotograafe.