Andrus Noorhani

Andrus Noorhani

Peale Tallinna 1. keskkooli (Gustav Adolfi Gümnaasium) lõpetamist õppisin Tartu Ülikoolis matemaatikat ja töötasin programmeerijana. Hingelt matemaatikuks olen jäänud tänaseni.

Iseseivuse taastamisel liitusin Kaitseväega ja teenisin ohvitserina kuni 2003. aastani. Need oli aastad täis seiklust ja tõsist tööd. Need aastad andsid ka hindamatuid kogemusi töös inimestega.

Alates 2003. algas minu fotograafi karjäär. Vaheldumisi erinevad väljakutsed, stuudios ja väljas, reportaažid, pulmad ja tehase avamised. Overallis töötamise aastatel tekkis vajadus nõu anda, õpetada ja seal said alguse fotokoolitused.

2012. keskendusin õpetamisele. Teisi õpetades on minu peamised küsimused 'miks asjad on nii nagu nad on' ja 'kuidas seda kõige lihtsamal viisil seletada' .. Kõigil keerulistel asjadel on lihtne seletus. See tuleb vaid üles leida. ;)

Väljaspool fototööd, pühapäevafotograafina pildistan ma meelsasti inimest ja linna, vahel ka loodusmaastikku ja vaikelu. Inimest pildistades eelistan eemalt piilumisele vahetut suhtlust pildistatavaga, mis annab võimaluse ka pisut lavastada. Mu poolehoid kuulub mustvalgele pildile. Värvid on ka toredad, nendega saab mängida. Kõige olulisemad pildis on minu jaoks aga valgus ja kujund.

Minuga saab kontakti elektroonilise kirja teel aadressil andrus@anfotokool.ee või telefonis 5343 5558.

Mu facebooki konto www.facebook.com/andrus.noorhani on avalik, sisaldades pisut fotomaterjali, päevakajalist materjali ja infot koolituste kohta. Mulle võib julgelt ka facebookis kirjutada.

  •    
  • STUUDIO 4 OÜ
  • kool@anfotokool.ee
  • tel 53435558
  • Andrus Noorhani